BNS 819-D02-R16-100-10-FD
SKU: BNS00CN Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    2x Roller
    Operating principle
    1-2. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Connection type
    1-2. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C