BNS 819-D02-K16-100-10
SKU: BNS00C1 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    2x Ball
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 10 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C