BNS 819-B10-R16-72-10
SKU: BNS026K Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    10x Roller
    Continuous current
    1-10. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-10. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-10. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C