BNS 819-B06-R10-46-11
SKU: BNS020M Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    6x Roller
    Continuous current
    1-6. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-6. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-6. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    10 mm
    Connection type
    1-6. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C