BNS 819-B05-R10-46-11
SKU: BNS01ZF Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    5x Roller
    Continuous current
    1-5. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-5. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    10 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C