BNS 819-B05-D10-46-13
SKU: BNS01YU Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    5x Chisel
    Continuous current
    1-5. Switch position: 0.1 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-5. Switch position: 20 m/min
    Switch position spacing
    10 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C