BNS 819-B04-R12-61-12-10-FD
SKU: BNS02AJ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C