BNS 819-B03-R16-61-16-10
SKU: BNS029K Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    3x Roller
    Operating principle
    1-3. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-3. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Connection type
    1-3. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C