BNS 819-B03-D12-72-10-FD
SKU: BNS024J Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    3x Chisel
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    Vertical to mounting surface
    Approach speed
    1-3. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C