BNS 819-B03-D12-61-24-10
SKU: BNS028N Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    3x Chisel
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-3. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C