BNS 819-B02-R12-72-10
SKU: BNS024F Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    Vertical to mounting surface
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C