BNS 819-B02-R12-61-30-10-FD
SKU: BNS0282 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C