BNS 819-B02-R12-61-12-10
SKU: BNS027T Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C