BNS 819-B02-R10-46-11
SKU: BNS01RL Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    2x Roller
    Continuous current
    1-2. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    10 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C