BNS 819-B02-L12-61-12-3B
SKU: BNS027P Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    2x Roller bearing
    Continuous current
    1-2. Switch position: 0.1 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 30 V DC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 120 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C