BNS 816-B05-PA-12-610-11
SKU: BNS03HW Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Operating principle
    1-5. Switch position: Inductive
    Range
    2 mm
    Switching frequency
    1-5. Switch position: 1500 Hz
    Continuous current
    1-5. Switch position: 0.2 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 24 V DC
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1-5. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -25...70 °C