BNS 816-B04-NA-12-602-11
SKU: BNS039F Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Operating principle
    1-4. Switch position: Inductive
    Range
    2 mm
    Switching frequency
    1-4. Switch position: 1500 Hz
    Continuous current
    1-4. Switch position: 0.2 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 24 V DC
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1-4. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -25...70 °C