BNS 813-D08-L12-100-10-01-FD
SKU: BNS0166 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    8x Roller bearing
    Operating principle
    1-8. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-8. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-8. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-8. Switch position: 120 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C