BNS 813-D04-R12-62-22-04
SKU: BNS01EJ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C