BNS 813-D04-R12-62-12-04
SKU: BNS01EE Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C