BNS 813-D04-L16-100-55-0949
SKU: BNS0105 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Operating principle
    1-3. Switch position: Mechanical | 4. Switch position: Inductive
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A4. Switch position: 0.2 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC4. Switch position: 24 V DC
    Approach speed
    1-3. Switch position: 80 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...70 °C