BNS 813-D04-L12-62-12-04
SKU: BNS01E6 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Operating principle
    1-4. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 120 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C