BNS 813-D04-L12-100-55-FC-0964
SKU: BNS00ZZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Housing material
    Aluminum, Anodized
    Operating principle
    1-2. Switch position: Mechanical | 3-4. Switch position: Inductive
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A3-4. Switch position: 0.2 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC3-4. Switch position: 24 V DC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 80 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...70 °C