BNS 813-D04-E12-100-22-04
SKU: BNS00Z6 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    4x E-Chisel
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 30 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C