BNS 813-D04-D16-62-10-01
SKU: BNS01CZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    4x Chisel
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C