BNS 813-D02-R12-100-10-01
SKU: BNS00RT Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    2x Roller
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C