BNS 813-B05-R12-61-A-22-05
SKU: BNS02NT Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    5x Roller
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-5. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C