BNS 813-B05-L12-61-A-22-05
SKU: BNS02NJ Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    5x Roller bearing
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-5. Switch position: 80 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C