BNS 813-B05-D12-61-A-10-02
SKU: BNS02N0 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    5x Chisel
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-5. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C