BNS 813-B03-E12-61-A-22-03
SKU: BNS02J9 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    3x E-Chisel
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-3. Switch position: 30 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C