BNS 813-B03-D12-61-A-55-0091
SKU: BNS02HR Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-3. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C