BNS 813-B02-R12-61-A-10-01-FD-S80R
SKU: BNS02FP Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    2x Roller
    Continuous current
    1-2. Switch position: 4 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 6…60 V
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C