BNS 813-B02-L16-61-B-22-02
SKU: BNS02FM Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Housing material
    Aluminum, Anodized
    Number of switching positions
    2x Roller bearing
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 80 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C