BNS 813-B02-D12-61-A-12-02-FD-S80R
SKU: BNS02EC Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    2x Chisel
    Version
    Safety EN 60204-1
    Continuous current
    1-2. Switch position: 4 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 6…60 V
    Approach speed
    1-2. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C