BKS-S 48-15-CP-30
SKU: BCC006F Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    M8x1-Female, straight, 3-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 30 m
    Number of conductors
    2
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...70 °C
    Cable temperature, flexible routing
    5...70 °C
    Operating voltage Ub
    36 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    3.0 A