BIS Z-502-PU1-20/E
SKU: BCC00RY Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC00RY (BIS Z-502-PU1-20/E) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Female, angled, 8-pin, A-coded, Connection 2: M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded, Cable: PUR Shielded black, 20 m, drag chain compatible, Number of conductors: 8, Cable temperature, fixed routing: -40...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -5...90 °C, Operating voltage Ub: 30 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 2.0 A, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, WEEE
    Connection 1
    M12x1-Female, angled, 8-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 20 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    8
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...90 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A