BIS Z-502-PU1-20/E
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
BCC00RY (BIS Z-502-PU1-20/E) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Female, angled, 8-pin, A-coded, Connection 2: M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded, Cable: PUR Shielded black, 20 m, drag chain compatible, Number of conductors: 8, Cable temperature, fixed routing: -40...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -5...90 °C, Operating voltage Ub: 30 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 2.0 A, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, WEEE
Connection 1
M12x1-Female, angled, 8-pin, A-coded
Connection 2
M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
Cable
PUR Shielded black, 20 m, drag chain compatible
Number of conductors
8
Cable temperature, fixed routing
-40...90 °C
Cable temperature, flexible routing
-5...90 °C
Operating voltage Ub
30 VDC / 30 VAC
Rated current (40 °C)
2.0 A