BFO 18V-XAC-SMG-30-0,5
SKU: BFO004P Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BFO004P (BFO 18V-XAC-SMG-30-0,5) - Fiber optic sensors - Version: Ø 6, standard, Use: for fiber optic base units BFB, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 0.5 m, Material jacket: Silicone, on stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -40...150 °C, Material: Brass Blackened, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP67
    Version
    Ø 6, standard
    Use
    for fiber optic base units BFB
    Reference base unit
    BFB M18M-011-P-S4
    Fiber type material
    Glass
    Cable length L
    0.5 m
    Material jacket
    Silicone, on stainless steel
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -40...150 °C
    Material
    Brass Blackened
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm