BFO 18A-XAC-SMG-30-3
SKU: BFO0030 Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BFO0030 (BFO 18A-XAC-SMG-30-3) - Fiber optic sensors - Version: Ø 6, standard, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 3 m, Material jacket: Silicone, on stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -40...150 °C, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP67
    Version
    Ø 6, standard
    Cable length L
    3 m
    Material jacket
    Silicone, on stainless steel
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -40...150 °C
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm