BFO 18A-XAA-MZG-30-5
SKU: BFO00H3 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Version
    M5, standard
    Use
    for fiber optic base units BFB
    Cable length L
    5 m
    Material jacket
    Stainless steel
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -20...250 °C
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm