BFO 18A-XAA-MZG-30-12
SKU: BFO0029 Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BFO0029 (BFO 18A-XAA-MZG-30-12) - Fiber optic sensors - Version: M5, standard, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 12 m, Material jacket: Stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -20...250 °C, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP50
    Version
    M5, standard
    Reference base unit
    BFB M18M-011-P-S4
    Fiber type material
    Glass
    Cable length L
    12 m
    Material jacket
    Stainless steel
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -20...250 °C
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm