BES Z12M-PSH25Z-S04G-536
SKU: BES04ZN Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES04ZN (BES Z12M-PSH25Z-S04G-536) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 40 x 82 mm, Style Housing: M40x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 25 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 100 Hz, Housing material: Brass, nickel-plated, Material sensing surface: Plastic, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 10...55 VDC, Ambient temperature: -25...65 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Style Housing
    M40x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    25 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, nickel-plated
    Material sensing surface
    Plastic
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...55 VDC
    Ambient temperature
    -25...65 °C