BES Z03K-GSS10B-S04U-006
SKU: BES030H Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES030H (BES Z03K-GSS10B-S04U-006) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 26 x 26 x 26 mm, Style Housing: 26x26, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: polarized normally open (NO), Switching frequency: 250 Hz, Housing material: PA, Material sensing surface: PA, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 10...36 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Style Housing
    26x26
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    250 Hz
    Housing material
    PA
    Material sensing surface
    PA
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C