BES Z03K-GSS10B-EP00,8-GS04-006
SKU: BES030F Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    26x26
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    250 Hz
    Housing material
    PA
    Material sensing surface
    PA
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.80 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C