BES R04KC-NSD15B-LV00,5
SKU: BES04WC Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES04WC (BES R04KC-NSD15B-LV00,5) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 2500 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Leads, 0.50 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP65, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC, WEEE
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Connection
    Leads, 0.50 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C