BES R04KC-NSC15B-EP02
SKU: BES04UK Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BES04UK (BES R04KC-NSC15B-EP02) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 2500 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Cable, 2.00 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC, WEEE
    Style Housing
    16x8x4.7
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Housing material
    PA 6, GF30
    Material sensing surface
    PA 6, GF30
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C