BES R04KC-NOF15B-EP02
SKU: BES054A Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BES054A (BES R04KC-NOF15B-EP02) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 2500 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Cable, 2.00 m, PUR, Operating voltage Ub: 5...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    5...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C