BES R04KC-NOC15B-EP02
SKU: BES04UL Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES04UL (BES R04KC-NOC15B-EP02) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 2500 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Cable, 2.00 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC, WEEE
    Style Housing
    16x8x4.7
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Housing material
    PA 6, GF30
    Material sensing surface
    PA 6, GF30
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C