BES R04KC-NOC15B-EP00,2-GS26
SKU: BES01WY Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BES01WY (BES R04KC-NOC15B-EP00,2-GS26) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 2500 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Cable with connector, M5x0.5-Male, 0.20 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC
    Style Housing
    16x8x4.7
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Housing material
    PA 6, GF30
    Material sensing surface
    PA 6, GF30
    Connection
    Cable with connector, M5x0.5-Male, 0.20 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C