BES Q40KGU-PAC25Z-S04G-011
SKU: BES0224 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Installation
    Flush on one side
    Range
    25 mm
    Switching output
    PNP normally open/normally closed (NO/NC)
    Switching frequency
    1000 Hz
    Housing material
    PBT
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C